2188800892-5+

شرکت

(معتبرترین شرکت در صنعت لجستیک ایران و خاورمیانه با بیش از دو دهه تجربه)

شرکت پخش سایه سمن با بیش از دو دهه تجربه، معتبرترین و پیشروترین شرکت در صنعت لجستیک ایران و خاورمیانه می باشد. این شرکت با تکیه بر ناوگان حمل و نقل گسترده، نیروی انسانی مجرب و شایسته، استفاده از بروزترین فناوری ها، ايجاد روابطی موثر با تامين كنندگان و ارتقای كمی و كيفی پخش محصولات، خود را از سایر رقباها در صنعت توزیع متمایز کرده است.

ماموریت

شرکت پخش سایه سمن با تکیه بر نیروهای متخصص و آموزش دیده، استفاده از بروزترین فناوری ها ، وسایل نقلیه استاندارد، انبارهای مجهز به تجهيزات مناسب، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و سرعت برای جلب رضایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان، همچنین رشد مداوم شرکت و افزایش سود آوری مجموعه همواره تلاش می کند، تا بیشترین سهم را در زمینه توزیع مواد غذایی و دارویی به خود اختصاص دهد.  همچنین با معرفی رضایت مشتری به عنوان عنصر اصلی و الزامات مشخص سازمانی در تلاش است، با به کارگیری بهترین خدمات طبق الگوهای پیشرو و برتر بین المللی، بهترین تجربه را برای مشتریان خود خلق کند.
مهم ترین ماموریت شرکت پخش سایه سمن به حداقل رساندن فاصله زمانی بین تولید تا مصرف می باشد و می کوشد در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات را  از تولید کنندگان به نام کشور دریافت و به مراکز فروش، توزیع کند. همچنین شرکت سایه سمن در جهت توسعه و همکاری مستمر با تامین کنندگان کالا از طریق توزیع و فروش محصولات آنها جهت ایجاد روابط متقابل سودمند و پایدار و بهبود عملکرد فرایندهای شرکت بی وفقه تلاش می کند و در صدد است با اتكا بر اين توانمندي ‌ها در آينده اي نه چندان دور به عنوان اولین و معتبرترین شركت پخش در ايران و جهان مطرح گردد.

چشم انداز

شرکت پخش سایه سمن معتبرترین و پیشروترین شرکت در صنعت لجستیک ایران می باشد، که با آگاهی از نیاز مشتریان، افزایش سرعت، ظرفیت و توسعه برترین برندها تلاش می کند تا طیف گسترده تری از محصولات تولید شده را در اختیار مصرف کننده قرار دهد و به اولین انتخاب تامین کنندگان و همچنین مشتریان برای توزیع در سطح کشور و جهان تبدیل شود.

اهداف و ارزش ها

  • توسعه همکاری با شرکای تجاری و جلب اعتماد آن ها
  • ارتقا چشمگیر سهم بازار و افزایش سودآوری مجموعه
  • افزایش سطح کیفیت خدمات قابل ارائه به مشتریان
  • بهبود سیستم توزیع با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه
  • حضور در بازارهای صادراتی

تاریخچه

شرکت پخش سایه سمن در ابتدا به عنوان توزیع کننده انحصاری محصولات علیفرد در سال 1374 با 35 پرسنل تاسیس شد و به تدریج در صنعت پخش مواد غذایی ایران رشد چشمگیری را به دست آورد.

تیم ما

شرکت پخش سایه سمن مفتخر است که در حال حاضر 2590 پرسنل بسیار مجرب و ماهر در این مجموعه مشغول به کار هستند و از این تعداد، 1241 نفر در بخش فروش، 1060 نفر در بخش توزیع، 51  نفر در بخش برنامه ریزی و 51  نفر نیز در بخش IT,ERPوBI فعالیت دارند. شرکت سایه سمن معتقد است که تمامی نیروها، در موفقیت شرکت شریک هستند، بنابراین همواره می کوشد تا محیط کاری سالم و متعادلی را برای بالا بردن تمرکز و راندمان کارکنان خود ایجاد کند. این شرکت به توسعه شغلی کارکنانش نیز بسیار اهمیت می دهد و با ارائه مسیرهای شغلی محکم و شفاف همراه با بروزترین و مدرن ترین ابزارهای عملیاتی و یادگیری، سعی در برطرف کردن نیازها و پیشرفت روزافزون کارکنان خود دارد. همچنین شرکت سایه سمن بر این نظر است که همه تیم ها باید همیشه برای یادگیری و رشد بی وقفه هیجان زده باشند.
همچنین یکی از مهم ترین اعضای خانواده سایه سمن مردم هستند. لطف و وفاداری همیشگی مردم، سایه سمن را به آنچه امروز هست تبدیل کرده و امیدواریم همچنان با حمایت های بی دریغ مردم عزیزمان در آینده ای نزدیک به یکی از بزرگ ترین و مطرح ترین شرکت های توزیع در ایران و جهان تبدیل شویم.

تکنولوژی

شرکت پخش سراسری سایه سمن بیش از 5 سال است که از سیستم عملیاتی SAP ERP برای انجام امور مالی، پخش، فروش و تدارکات خود استفاده می کند. این شرکت معتقد است که نوآوری اساسی برای موفقیت می باشد و استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها، برتری و ارزش بالایی را برای شرکت در میان مشتریان و شرکای خود ایجاد خواهد کرد. به منظور بهبود کلیه فرآیندهای تجاری انجام شده توسط شرکت، SAP که یکی از اصلی ترین نرم افزارهای ERP می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی بخش های مختلف ذکر شده در بالا از جمله فروش، تدارکات، مدیریت مواد، منابع انسانی، پخش و امور مالی از ماژول های مختلف SAP که کاملا یکپارچه شده، استفاده می کنند و هر ماژول، بهره وری و مقیاس پذیری را از طریق استفاده موثر از منابع تسهیل خواهد کرد.
ماژول SAP SD شرکت پخش سایه سمن دارای ویژگی های عمده زیر می باشد:
1- قیمت و مالیات: این ماژول در تعیین قیمت کالاها و خدماتی مانند تخفیف یا تخفیف داده شده به مشتری، بسیار کمک می کند.
2-بررسی موجودی کالاها در انبار: با استفاده از این نرم افزار تعیین می کنید که موجودی محصولات، در انبار سازمان چقدر می باشد.
3-صورتحساب و فاکتور: این ماژول به ایجاد صورتحساب یا فاکتور کمک می کند.
4-تعیین مواد: در تعیین ویژگی های مواد بر اساس شرایط آنها استفاده می شود. به عنوان مثال، استفاده از ماژول MM یا مدیریت مواد به بخش مربوطه کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که تمام مواد یک سازمان در مقادیر مناسب، زمان مناسب و در مکان مناسب نگهداری می شوند. همچنین این روش تضمین می کند که هیچ گونه کمبود یا شکاف عرضه در زنجیره تامین سازمان وجود ندارد.
5-مدیریت اعتبار: مدیریت اعتبار روشی برای مدیریت محدودیت های اعتباری مشتری است که می توان آن را به دو صورت از طریق SAP محاسبه کرد: اعتبار دستی و بررسی اعتبار خودکار.
6-تعیین حساب: به شما در تعیین جزئیات مصرف کنندگان بر اساس شماره حساب آنها کمک می کند.
همچنین SAP انواع مختلفی از روش ها را برای نظارت بر کل فرآیند های کسب و کار ارائه می دهد و می تواند همراه با ماژول ‌ها و گزارش ‌های مختلف، مکان دقیق بازدید کنندگان و مشتریان را با استفاده از سیستم موقعیت‌ یابی جهانی (GPS) بررسی کرده و به تیم نظارت کمک می‌کند تا تمامی مراحل فروش را با روش‌ های از پیش تعریف ‌شده کاملا کنترل نمایند.

تماس :

دفتر مرکزی: تهران، میدان فردوسی، ابتدای خیابان سپهبد قرنی، کوچه علوی، پلاک 2
کدپستی:  1599944311
تلفن:5- 88800892-021
فکس: 88897426 021

ایمیل: info@sayesaman.com

Copyright © 2023 - All rights reserved