2188800892-5+

شرکای تجاری

(تامین طیف بسیار وسیعی از محصولات مورد نیاز مشتریان با بیش از 20 برند)

شرکت پخش سایه سمن در حال حاضر با بیش از 20 برند تلاش می کند تا با آگاهی از نياز و خواسته های مشتريان، طیف بسیار وسیعی از محصولات خوراکی، نوشیدنی و دارویی را از تولید کنندگان به نام و مطرح کشور دریافت نموده و با شاسیته ترین خدمات و بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود در سراسر ایران قرار دهد.

دسته بندی محصولات

شرکت پخش سایه سمن با بیش از دو دهه تجربه توانسته کامل ‌ترین مجموعه از محصولات را با بالاترین کیفیت جمع‌ آوری کند و همواره می کوشد تا شایسته ترین خدمات را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. در زیر قصد داریم محصولات متنوع این شرکت را به شما معرفی کنیم:

محصولات غذایی

محصولات دارویی

نوشیدنی ها

محصولات آرایشی

شرکای تجاری

برندها

شرکت پخش سایه سمن در حال حاضر با بیش از 20 برند داخلی و خارجی تلاش می کند، تا با آگاهی از نياز مشتريان، طیف بسیار وسیعی از محصولات غذایی و دارویی را از تولید کنندگان مطرح کشور دریافت نموده و با شاسیته ترین خدمات و سریع ترین زمان در اختیار مشتریان خود در سراسر ایران قرار دهد.

مشتریان

یکی از کانال های ارتباط با مشتری در شرکت پخش سایه سمن، خرده فروشان می باشند. خرده فروشان در زنجیره‌ تامین، پیوند نهایی بین تولید کنندگان یا شرکت های پخش و مصرف کنندگان هستند. سایه سمن محصولات را از تولید کنندگان دریافت و به خرده فروشان مختلف در سراسر کشور توزیع می کند تا آن ها بتوانند این محصولات را به دست مصرف کننده نهایی برسانند. خرده فروشی مهم است چون به تولید کننده این اجازه را می‌ دهد تا بر روی تولید کالا تمرکز کند،‌ بدون اینکه حواسش به تعامل با کاربر نهایی پرت شود. خرده ‌فروش می ‌تواند یک فردی عادی، فروشگاه حضوری یا حتی فروشگاه آنلاین باشد. این فروشندگان در تولید کالاها دخالتی ندارند، در واقع آن‌ها کالا را از یک تامین ‌کننده تهیه کرده و مسئول فروش آن به کاربر نهایی هستند. امروزه تعداد فروشگاه ‌های خرده‌ فروشی به صدها هزار فروشگاه در سراسر ایران می ‌رسد و شامل خواربار فروشی‌ های کوچک، فروشگاه‌ های سلف ‌سرویس، داروخانه‌ ها، سوپر مارکت‌ ها، هایپر مارکت‌ ها و مراکز خرید می‌ شوند که اغلب این فروشگاه‌ ها جزء بزرگترین و شیک ‌ترین فروشگاه‌ های کشور محسوب می شوند.

شعب فروش

در این بخش با انتخاب هر استان می توانید اطلاعات شعب یا دفاتر فروش را مشاهده کنید.
get

تماس :

دفتر مرکزی: تهران، میدان فردوسی، ابتدای خیابان سپهبد قرنی، کوچه علوی، پلاک 2
کدپستی:  1599944311
تلفن:5- 88800892-021
فکس: 88897426 021

 ایمیل: info@sayesaman.com

Copyright © 2023 - All rights reserved