2188800892-5+

خدمات

شرکت پخش سایه سمن با برخورداری از بروزترین تجهیزات و دستگاه ها در زمینه انبار، تکنولوژی های فوق پیشرفته IT، سیستم مسیریابی هوشمند، 8 کانال ارتباط با مشتری و ناوگانی بیش از 460 خودرو، می تواند 2000 سفارش را به صورت روزانه در سراسر کشور تامین کند، بنابراین جایگاهی قابل اعتماد و ویژه در صنعت توزیع کشور دارد.

پخش مویرگی

یکی از روش های پخش در شرکت سایه سمن پخش مویرگی می باشد. پخش مویرگی یکی از استراتژی های کاربردی در زنجیره توزیع و تامین کالاهای تند مصرف است، که شرکت سایه سمن این امکان فراهم می کند تا مشتری بدون واسطه و به طور مستقیم کالای مورد نیاز خود را از تولید کننده یا تامین کننده تهیه کند. در واقع هدف از پخش مویرگی حذف واسطه‌ های میانی و دسترسی مستقیم خرده فروشان به محصول می باشد. شرکت سایه سمن در پخش مویرگی خود، بر خلاف سیستم‌ های فروش سنتی، محصول را به دست آخرین حلقه زنجیره فروش رسانده و از افزایش قیمت های کاذب ایجاد شده توسط واسطه ها جلوگیری می کند. از آنجا که پخش مویرگی واسطه ‌ها را از سیستم توزیع حذف می ‌کند، هزینه و زمان رسیدن محصول نهایی به مشتریان را به کمترین میزان خود می‌ رساند. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ های تولید کننده از شرکت‌ پخش سایه سمن استقبال می ‌کنند، زیرا هدف اصلی این شرکت کاهش زمان انتظار، هزینه و در نهایت افزایش رضایت و تقاضای مشتری است.

پخش گرم

یکی دیگر از روش های پخش بسیار مهم و کاربردی در شرکت سایه سمن، پخش گرم می باشد. در پخش گرم، مسئول مربوطه شرکت به ‌همراه ماشین پخش محصول به محل مشتری مراجعه نموده و در آن محل به ثبت و تحویل سفارش می ‌پردازد. در این روش کلیه فرآیندهای ویزیت مشتری، ثبت سفارش و تحویل کالا در محل مشتری اتفاق می ‌افتد و ماشین حمل، نوعی انبار سیار محسوب می ‌شود. در همان محل میزان سفارش توسط مشتری مشخص و تائید می شود که در نهایت فاکتور صادر شده و کالا در همان لحظه تحویل خواهد شد. در پخش گرم به دلیل تحویل کالا در زمان ثبت سفارش در محل مشتری، همواره به ازای هر فروشنده یک راننده و ماشین حمل بار از طرف شرکت سایه سمن در نظر گرفته شده است، در حالی که در پخش سرد به ازای هر سه فروشنده یک ماشین حمل بار در نظر گرفته می ‌شود.

Hotels

Restaurants

Pastry Shops

GYM Clubs

Newspaper Kiosk

Coffee Shops

شبکه توزیع

نیازهای کسب و کار شما هر چه باشد، ما ظرفیت حمل و نقل و گزینه های حمل و نقل را برای پیشبرد شما داریم. ما همیشه یک ناوگان مدرن را برنامه ریزی می کنیم که توسط مکانیک ها و متخصصین آموزش دیده ما نگهداری می شود. مطابق با استاندارد ایزو 14000 و آگاهی از تاثیر زیست محیطی خودروها، خود را متعهد به پیشگیری از آلودگی و بهبود مستمر ناوگان ها می دانیم.
ما با شما همکاری خواهیم کرد تا بهترین حالت های حمل و نقل را برای دستیابی به اهداف خود تعیین کنیم. برای ما، یک شرکت حمل و نقل بیشتر از حمل و نقل کالا است، بلکه به روابطی است که در طول مسیر ایجاد می کنیم.
همه چیز از محصولات بسته بندی شیشه ای گرفته تا انواع شیرینی ها و حتی کالاهای دارویی باید از پروتکل‌های ایمنی حمل و نقل پیروی کنند. ما تجربه سفارش این اقلام را داریم. هر ساله در جهان هزاران حادثه رخ می دهد که در اثر حوادث یا بلایای طبیعی ،HAZMAT  ها در محیط زیست رها می شوند. ما می‌توانیم جامع‌ترین راه‌حل برای کنترل مواد خطرناک در ایران را به شما ارائه دهیم.

400+

راننده

170 کیلومتر

میانگین مسافت طی شده توسط هر وسیله نقلیه توزیع

2 تُن

میانگین وزنی تحویل

2391 کیلوگرم

تحویل روزانه

لجستیک

به دنبال توزیع مطمئن غذا و نوشیدنی هستید؟ به فراتر از سایه سمن نگاه نکنید!
ما به ناوگان گسترده و پیشرفته خود که برای توزیع غذا و نوشیدنی حیاتی است، افتخار می کنیم. شرکت سایه سمن دارای کامیون ها و ماشین آلات مجهز و انباری به روز است تا بتوانیم توزیع مطمئن طیف وسیعی از محصولات را – به موقع و هر بار – ارائه دهیم. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد خدمات ما بیشتر بدانید!

7+

کامیون تریلی

500+

کامیون یخچال دار

130+

ون

60+

لیفتراک

20+

استاکر و تجهیزات انبار

انبارها

شرکت پخش سایه سمن مجهز به  100000  متر مربع فضا با تجهیزات مناسب و مطابق با استانداردهای بین المللی،  جهت ذخیره سازی محصولاتی که نیاز به نگهداری در دمای 0-5 درجه سانتی گراد را دارند، می باشد.
این شرکت برای محصولات غذایی و دارویی خود، که باید در گستره دمایی 16-8 درجه سانتی گراد نگهداری شوند، مساحتی در حدود 1000 متر مربع با تجهیزات اختصاصی در نظر گرفته است.
در حال حاضر شرکت پخش سایه سمن 10000 متر مربع از فضای انبار خود را به ذخیره سازی محصولاتی که نیاز به نگهداری در دمای 22 درجه سانتی گراد را دارند، اختصاص داده است.
شرکت پخش سایه سمن دارای زیر ساخت های بسیار قوی و توسعه یافته می باشد، که این شرکت را به یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه توزیع فرآورده های غذایی و دارویی در ایران و خاورمیانه تبدیل کرده است. این شرکت در تمامی انبارهای خود از قوانین و مقررات قابل اجرا بر اساس سیستم مدیریت   کیفیتISO 9001  پیروی می کند و سعی دارد تمامی فرآیندها را به صورت دقیق کنترل کند. با توجه به نوع محصولات موجود در انبارها و فساد پذیری آن ها، کلیه موارد ایمنی و بهداشتی مواد غذایی مطابق با استانداردISO 22000 رعایت شده است. همچنین یکی از موضوعات مهم در سطح کسب و کار، بهداشت و ایمنی شغلی می باشد، که مورد توجه ویژه سازمان های بین المللی قرار دارد و شرکت سایه سمن همواره تلاش می کند تا فضای انبارهایش را طبق استاندارد ISO45001 برای کارکنان خود ایمن سازی کند.

انبار با دمای5-0

مجهز به 500 متر مربع فضا با تجهیزات مناسب و مطابق با استانداردهای جهانی جهت نگهداری محصولاتی که نیاز به نگهداری در دمای 0-5 درجه سانتیگراد دارند.

انبار با دمای 16-8

برای محصولات غذایی و دارویی که باید در محدوده دمایی 8 تا 16 درجه سانتیگراد نگهداری شوند، مساحتی حدود 1000 متر مربع با تجهیزات اختصاصی در نظر گرفته شده است.

انبار عمومی

در حال حاضر 10000 متر مربع فضای انبار برای نگهداری محصولاتی که نیاز به نگهداری در دمای 22 درجه سانتیگراد دارند، اختصاص یافته است.

بازاریابی تجاری

تحقیقات بازار

تحقیقات بازاریابی مجموعه ای از فرآیندهایی است که تولید کننده و مشتری و مصرف کننده نهایی را از طریق جمع آوری اطلاعات به هم متصل می کند. این اطلاعات برای تعریف فرصت ها و تهدیدهای بازاریابی، ارزیابی فعالیت های بازاریابی و درک بهتر فرآیند بازاریابی و بهبود آن استفاده می شود.
شرکت سایه سامان با استفاده از روش ها و ابزارهای نوین سعی می کند اطلاعات کافی و جامعی از بازارهای هدف و عملکرد رقبا داشته باشد.

مرچندایزینگ

شرکت پخش سایه سمن به رضایت مشتری به عنوان احساس یا نگرش پس از استفاده نسبت به محصولات یا خدمات خود اهمیت زیادی می دهد. رضایت مشتری نتیجه اصلی فعالیت بازاریاب است که به عنوان پیوندی بین مراحل مختلف رفتار خرید مصرف کننده عمل می کند.
با این هدف ما همواره سعی کرده ایم تا نسبت به سایر رقبا و محصولات متمایز باشیم و در مراکز خرید بر اساس مدل های مدرن و مناسب در دسترس بودن و نمایش محصولات خود را ایجاد کنیم.
فعالیت های تجاری سازی از طریق تلاش های مشترک تیم سایه سمن و تامین کنندگان انجام می شود. اینها شامل فعالیت های مربوط به POSM، پایه، یخچال، قرار دادن محصول در فروشگاه های خرده فروشی و غیره است.

تجزیه و تحلیل و هوش تجاری سایه سمن

داشتن کنترل و دید بهتر روی خدمات به محصولات شما

تماس :

دفتر مرکزی: تهران، میدان فردوسی، ابتدای خیابان سپهبد قرنی، کوچه علوی، پلاک 2
کدپستی:  1599944311
تلفن:5- 88800892-021
فکس: 88897426 021

 ایمیل: info@sayesaman.com

Copyright © 2023 - All rights reserved